
Digitus VGA (HDDB15M/M) 10m
- Нет в наличии
- Код: AK-310103-100-E
530 ₴
Digitus VGA (HDDB15M/M) 10mНет в наличии
530 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кабель для монітора VGA забезпечує високоякісний захист від зовнішніх перешкод і захищає від появи статичних зображень і подібних дефектів. Для підключення до ПК, наприклад, монітора або відеопроектора / проектора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.90 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 170 мм |
| Екранування | подвійне |
| Материал | Медь |
| Назначение | відео |
| Объем | 0.0017 м3 |
| Разъем 1 | VGA |
| Разъем 2 | VGA |
| Сертификат | UL2919 |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Феритові кільця | 2 |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 530 ₴

