Автоматичні програми AutoPilot для приготування різних страв в закритому посуді роблять можливим отримання гарантовано високого результату при приготуванні багатьох популярних страв. Закладена в пам'ять приладу програма забезпечує вибір оптимального режиму нагріву і потрібного часу приготування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Дисплей | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18.98 кг |
| Высота | 470 мм |
| Відкриття дверцят | відкидна |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 59.4 х 38.2 х 31.8 см |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 460 мм |
| Мощность | 900 Вт |
| Объем | 21 л |
| Підсвічування камери | Да |
| Рівнів потужності | 5 |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Функции | Автоготування |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 670 мм |
Информация для заказа
- Цена: 34 239 ₴






