
Digitus VGA (HDDB15M/M)
- Нет в наличии
- Код: AK-310103-150-E
647 ₴
Digitus VGA (HDDB15M/M)Нет в наличии
647 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кабель для монітора VGA забезпечує високоякісний захист від зовнішніх перешкод і захищає від появи статичних зображень і подібних дефектів. Для підключення до ПК, наприклад, монітора або відеопроектора / проектора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.25 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Назначение | відео |
| Объем | 0.0032 м3 |
| Підтримуваний дозвіл | 2048 x 1152 Пікс |
| Разъем 1 | VGA |
| Разъем 2 | VGA |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 647 ₴

