
Digitus AK-330107-100-S
- Нет в наличии
- Код: AK-330107-100-S
706 ₴
Digitus AK-330107-100-SНет в наличии
706 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Цей кабель підходить для форматів Full HD (1080p) та 3D і використовується для підключення аудіо / відеопристроїв, таких як Blu-ray програвачі, ігрові приставки і т.д., до ТВ, монітору або до комп'ютера. Крім цього, він може використовуватися для передачі IP сигналів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 160 мм |
| Назначение | відео |
| Объем | 0.0008 м3 |
| Разъем 1 | HDMI |
| Разъем 2 | USB |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 706 ₴

