Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип сканера | Планшетный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші інтерфейси | HP ePrint |
| Автоподача оригіналів | 35 ст |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi /802.11 b/g/n |
| Вбудована пам'ять (макс.) | 512 МБ |
| Вбудований факс | Да |
| Вес | 24.55 кг |
| Витратні матеріали | L0S58AE HP 953, Оригінальний струменевий картридж HP, Чорний ~ 1000 сторінок |
| Встроенная память | 512 МБ /підтримка ThumbDrive |
| Высота | 480 мм |
| Габарити (ШхГхВ) | 84 x 466,9 x 383,3 мм 584 x 712,8 x 383,3 (максимальный размер) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина кольору | 24 /біт |
| Двохсторонній друк | Да |
| Длина | 680 мм |
| Друк без полів | Да |
| ЖК дисплей | Да |
| Коефіцієнт масштабування | 25 – 400% |
| Количество картриджей | 4 шт |
| Кольорове копіювання | 31 ст/хв |
| Кольоровий факс | Да |
| Лотки подачі | 2 шт |
| Лоток видачі | 75 ст / максимум: до 75 стр (формат A); до 50 стр (формат B) |
| Макс. дозвіл, dpi | 1200х1200 /оптимізація вихідного дозволу до 4800x1200 точок на дюйм на фотопапері HP Advance |
| Максимальна кількість копій | 99 ст |
| Максимальна роздільна здатність факсу | 203 x 98 dpi /високоточне: 203 x 196 dpi |
| Мін. щільність паперу | 60 гр/м² |
| Объем | 0.1763 м3 |
| Пам'ять, тел. номерів | 99 шт быстрый набор |
| Пам'ять, трансляція станції | 100 ст |
| Панель управління | сенсорна |
| Подача паперу | 500 ст / входной лоток на 250 страниц + лоток для обычной бумаги на 250 листов |
| Потребляемая мощность | 37 Вт / 0,2 Вт (при отключении вручную), 6,5 Вт (в режиме ожидания), 1,47 Вт (в спящем режиме) |
| Провідні інтерфейси | USB /2.0 (підтримка пристроїв USB 3.0) +1 хост - роз'єм |
| Прямий друк | Да |
| Підтримка ОС | Windows VISTA /(тільки 32-розрядний) |
| Рекомендоване навантаження на місяць | 0.25 тис. ст /(250 - 1500 стр) |
| Ресурс кольорового картриджа | 700 ст / HP 953XL - 1600 стр |
| Ресурс ч / б картриджа | 1000 ст / HP 953XL - 2000 стр |
| Розподільна здатність сканера | 1200х1200 dpi |
| Сканування з відправкою | USB |
| Скорость сканирования | 4 сек /на сторінку |
| Технологія друку | струменевий |
| Тип матрицы | CIS |
| Тип чернил | Пигментные |
| Формат пристрої | A3 |
| Формат файлів | |
| Цвет | Белый |
| Цветность | кольоровий |
| Час виходу першої сторінки | 9 с / цветная 10 с |
| Чорно - біле копіювання | 33 ст/хв |
| Швидкість кольорового друку | 18 ст/хв / черновой режим: до 34 стр/мин |
| Швидкість чорно - білого друку | 22 ст/хв / черновой режим: до 34 стр/мин |
| Ширина | 540 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 839 ₴







