Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.05 кг |
| Высота | 80 мм |
| Габариты (мм) | 294 x 180 x 44 (ШхДхВ) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Енергозбереження | Green Ethernet /(інноваційна енергозберігаюча технологія дозволяє заощадити до 75% споживаної електроенергії) |
| Комплект поставки | Посібник зі швидкого встановлення |
| Комутаційна матриця | 4.8 Гбіт/с |
| Максимальная потребляемая мощность | 3.53 Вт (220В/50Гц) |
| Матеріал корпуса | метал |
| Метод комутації | Store-and-forward |
| Объем | 0.0080 м3 |
| Охлаждение | пасивне |
| Порти | 24 x 10/100Base-TX |
| Розмір буфера | 2 МБ |
| Сертифікати | CE |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3u 100BASE-TX |
| Таблиця MAC-адрес | 8000 записів |
| Тип | Комутатор |
| Форм-фактор | Фіксований |
| Функции | Автоматичне визначення MDI/MDIX на всіх портах |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 149 ₴





