Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Пользовательские характеристики | |
| FLASH-пам'ять | 16 МБ |
| Jumbo-фрейми | 9 Кб |
| Spanning Tree Protocol | 802.1w RSTP |
| Безопасность | Port Security |
| Вес | 1.95 кг |
| Высота | 290 мм |
| Віртуальні мережі | Макс. кількість VID: 4094 |
| Габариты (мм) | 280x126x44 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 70 мм |
| Енергозбереження | Технологія Green V3.0 |
| Количество портов | 10 |
| Комутаційна матриця | 20 Гбіт/с |
| Максимальная потребляемая мощность | 13.59 Вт |
| Метод комутації | Store-and-forward |
| Объем | 0.0067 м3 |
| Порти | 8 x 10/100/1000Base-T |
| Розмір буфера | 1.5 МБ |
| Списки доступу (ACL) | MAC-адреси |
| Споживання електроенергії у режимі очікування | 9.4 Вт 240 В |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3 10BASE-T /Ethernet (мідна кручена пара) |
| Таблиця MAC-адрес | 16000 записів |
| Тип | Комутатор |
| Тип коммутатора | налаштовуваний |
| Управление | WEB-интерфейс |
| Функции | Підтримка функції діагностики кабелю |
| Швидкість перенаправлення пакетів | 14 Мбіт/с |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 888 ₴




