
Digitus HDMI High speed с усилителем (AM/AM) 30m, black
- Нет в наличии
- Код: AK-330105-300-S
4 300 ₴
Digitus HDMI High speed с усилителем (AM/AM) 30m, blackНет в наличии
4 300 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кабель HDMI High Speed, тип A, з підсилювачем. Цей кабель з активним підсилювачем, придатний для Full HD (1080p) та 3D, служить для підключення аудіо-відео-пристроїв, як, наприклад, Blu-Ray-програвач, ігрові приставки і т.д. до телевізора, монітора або ПК.
- Підтримує 1080p при 60 Гц
- Роз'єм 1: HDMI типу A, штекер
- Роз'єм 2: HDMI типу A, штекер
- Специфікація HDMI: High Speed HDMI
- Стандарт HDTV: 1080p
- Чохол: залитий
- Екранування: Подвійне екранування
- Матеріал жил кабелю: Мідь
- AWG: 26
- Контактна поверхня: золочений
- Колір кабелю: чорний
- Колір роз'ємів: чорний
- Довжина: 30 м
- Assortment: HDMI кабелі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.10 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 100 мм |
| Екранування | подвійне |
| Макс. частота кадрів | 60 Гц |
| Материал | Медь |
| Назначение | відео |
| Объем | 0.0040 м3 |
| Особенности | Литий корпус |
| Підтримуваний дозвіл | 1920х1080 Пікс |
| Разъем 1 | HDMI /типа A, штекер |
| Разъем 2 | USB /типа A, штекер |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 300 ₴

