Компоненти в компактному 10-дюймовій форм-факторі є основою для функціональних та гнучких рішень в області мережевих технологій. 10-дюймова система використовується як в комерційному, так і в приватному секторі. Зростаючий попит на SmartHome і широкосмугові Інтернет-додатки в сучасних будівлях означає, що все більше мережевих компонентів виходять на ринок. Вони повинні бути встановлені та централізовано об'єднані в межах будинку, офісу або квартири.
10-дюймова технологія DIGITUS здатна впроваджувати професійні мережеві рішення навіть у дуже обмеженому просторі. Таке обладнання може бути легко встановлене у невеликих кутах та нішах або в приміщеннях електричного розподілу. DIGITUS пропонує узгоджені системні компоненти, які відповідають всім вимогам сучасних мережевих технологій.

|
ДЕ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ 10’’?
|
ЧОМУ ТРЕБА ЗВЕРНУТИСЯ ДО 10’’ РІШЕНЬ?
|
10-дюймовий корпус (254 мм)
Інфраструктура мережі в малих середовищах стає дедалі важливішою. Незалежно від того, у вашому власному домі або в невеликих офісних приміщеннях, чітко організована та структурована технічна система повинна гарантувати, що ваші дані транспортуються всюди безпечно. 10-дюймові (254 мм) рішення від DIGITUS забезпечують оптимізоване та безпечне використання мережі.

DN-91420
Рама 10" DIGITUS 1U для складальної патч-панелі 12 портів, чорна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| RJ45 контакт | луджена фосфористая бронза |
| Вес | 0.30 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 180 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Категория | CAT 5e /UTP в зборі |
| Комплектация | патч-панель |
| Матеріал корпуса | сталь /1,5 мм гальванізований, сталевий холоднокатаний |
| Норми | ISO/IEC 11801 |
| Объем | 0.0012 м3 |
| Порти | 12 шт |
| Стійка | 10 " |
| Тип | Модульна патч-панель |
| Ширина | 70 мм |
- Цена: 1 143 ₴




