Дитячий магнітний конструктор MagPlayer – це 112 елементів для створення неймовірних конструкцій, міст, будинків, автомобілів та геометричних фігур. В основі кожної деталі - маленькі магніти, розташовані по периметру, тому елементи міцно з'єднуються між собою з будь-якого боку. В цей набір входять елементи різної форми та кольору, тому дитина зможе щоразу створювати нову фігуру. Граючись конструктором MagPlayer, дитина розвиватиме просторове мислення, логіку, креативність та моторику рук. MagPlayer безпечний для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.75 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 410 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 112 шт |
| Объем | 0.0285 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Упаковка | 58x40.5x12 см |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴







