Магнітний конструктор MagPlayer розвиває творче і логічне мислення дитини та моторику рук. Набір складається з 14 елементів різної форми: 6-ти квадратів та 8-ми трикутників. Кожна сторона деталі має магніт, тому всі елементи з’єднуються між собою з будь-якого боку. Потужний магніт забезпечує міцну фіксацію деталей між собою. Набір поставляється з інструкцією зі схемами фігурок, тому дитина зможе самостійно конструювати геометричні фігури, тваринок, будинки, автомобілі та безліч інших об'єктів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 14 шт |
| Объем | 0.0023 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Упаковка | 22x22.3x5.2 см |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴












