Магнітний конструктор MagPlayer в ігровій формі розвиває всі основні інтелектуальні здібності дитини: просторову уяву, творче та логіко-математичне мислення, а також моторику рук. Набір складається з 208 деталей різної геометричної форми та окремих елементів: карток з цифрами, буквами та математичними знаками, колесами і фігурками людей. Велика кількість деталей різних форм та кольорів дозволить дитині втілювати будь-які ідеї. Набір комплектується простими та зрозумілими схемами для створення найрізноманітніших фігур. В елементах конструктора MagPlayer використано магніт, який не потребує дотримання полярності для з’єднання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.95 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 110 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 430 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 208 шт |
| Объем | 0.0289 м3 |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип | трансформери |
| Тип игры | набір деталей |
| Упаковка | 58x40.5x12 см |
| Ширина | 610 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 599 ₴




