Простий та легкий магнітний конструктор для дітей MagPlayer складається з 30 деталей різної форми: трикутників та квадратів. Тому іграшка особливо буде цікава дітям молодшого віку. Конструктор MagPlayer розвиває моторику рук та інтелектуальні здібності. Всі елементи оснащені магнітним кріпленням, яке дозволяє фіксувати деталі з усіх сторін. В набір входять схеми складання різних фігур, які маленька дитина осилить самостійно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.65 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 30 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Упаковка | 29x25x5.5 см |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴





