Магнітний конструктор MagPlayer з 45 деталями в наборі розвиватиме в малюків творчість, просторову уяву та логіку. В набір входять елементи в формі трикутників та квадратів, а також картки з літерами, цифрами та математичними знаками. Магнітні кріплення елементів міцно фіксують їх між собою та дозволяють гратись зібраними фігурками. Набір поставляється з простими схемами для складання фігур. Тому навіть найменші діти зможуть самостійно складати конструктор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.75 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 45 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Упаковка | 29x25.5x5 см |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴









