MagPlayer - магнітний конструктор, для розвитку творчості, мислення і моторики рук. Цей набір можна віднести до середнього рівня складності. Він містить 62 деталі різних кольорів - трикутники, квадрати, трапеції і ромби. У кожного елемента є магнітні кріплення, які забезпечують надійну і міцну фіксацію. За допомогою конструктора можна зібрати неймовірну кількість різних фігур - будівель, автомобілей, тварин, а також звичайні геометричні фігурки. Разом з набором йде великий вибір схем для збірки, з яким дитина навчиться створювати унікальні рішення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.30 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 310 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 62 шт |
| Объем | 0.0104 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Упаковка | 42x30x8.1 см |
| Ширина | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴






