Розвиваючий магнітний конструктор MagPlayer створений для розвитку дітей - їх логіки, мислення, творчості і навіть моторики рук. У цьому наборі зібрано 83 елемента - трикутники, квадрати, ромби, трапеції, а також розвиваючі вставки з різними позначеннями. Можна збирати космічні кораблі, машини, будівлі і навіть тварин. У кожного елемента є магнітні кріплення, які забезпечують надійну і міцну фіксацію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.45 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 310 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 83 шт |
| Объем | 0.0104 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Упаковка | 42x30x8.1 см |
| Ширина | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴





