Набір магнітного конструктора MagPlayer відмінне рішення для розвитку дітей - з ним можна поліпшити мислення і розвинути моторику рук. Завдяки різноманітності деталей, можна створювати неймовірні фігури і речі, які оточують людей щодня - машини, будови, тварини і ще багато інших варіантів. У цьому наборі конструкторі з геометричними фігурами містяться рухливі елементи - вони також кріпляться за допомогою магнітного з'єднання. Розвиваючі вставки з різними позначеннями допоможуть дітям творчо підійти до виконання різних завдань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.65 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 72 шт |
| Объем | 0.0149 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Упаковка | 48x36x8 см |
| Ширина | 490 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴












