Дитячий дерев’яний сортер з ксилофоном німецького виробника іграшок goki – це справжня музична знахідка для найменших. Пристрій складається з яскравої дерев’яної форми, молоточка і червоної кулі. Щоб почути мелодію ксилофону, необхідно покласти кулю у отвір зверху і, приклавши зусиль, стукнути по ній молоточком. Після цього куля впаде в жолоб, скотиться і пройдеться музичними сходами сортера. «Музична куля» - це чудова гра для дітей, що допоможе розвинути координацію, сприйняття кольору та звуку, логічність та послідовність дій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 0.90 кг |
| Высота | 250 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 210 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | координація рухів |
| Количество деталей | 3 шт |
| Объем | 0.0058 м3 |
| Рекомендований вік | 1+ |
| Розміри | 24 x 10 x 20.5 см |
| Тип игрушки | сортер |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 632 ₴









