Дитячий магнітний конструктор MagPlayer складається із 64 яскравих частин у формі деяких геометричних фігур: трикутників, квадратів тощо. Також до набору входять різноманітні деталі, за допомогою яких можна створити власний экскаватор або ж безліч фантазійних фігур. Частини конструктора відрізняються надійною фіксацією між собою. Інструкція, що входить до упаковки, містить схему, що дозволить Вашій дитині створити унікальні конструкції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.30 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 200 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 64 шт |
| Объем | 0.0108 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴











