Магнітний конструктор MagPlayer на 99 деталей дозволить вашій дитині розвити творчість та моторику рук. До складу набору входять різноманітні геометричні фігури, серед яких: прямокутники, трикутники, квадрати та фантазійні форми. Також до конструктора входять деталі, завдяки яким дитина зможе збудувати автомобіль, міст і навіть потяг на колії. Такий розвиваючий магнітний конструктор створений для маленьких мандрівників, що допоможе розвивати мислення, моторику і уяву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magplayer |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.45 кг |
| Вид | магнітний конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| З'єднання деталей | магнітне |
| Количество деталей | 99 шт |
| Объем | 0.0179 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 470 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴







