Конструктор «Будівельні блоки» складається з 88 цеглинок універсальних форм та розмірів. Конструктор зроблений з натурального дерева, тому є безпечним для дітей. Конструктор має блоки з наскрізними отворами для фіксації між собою та трикутні і циліндричні елементи, тому з нього можна побудувати різноманітні фігури. Такий конструктор буде цікавий як молодшим, так і старшим дітям. Завдяки функціональності конструктор «Будівельні блоки» розвиватиме креативне мислення та просторову уяву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.60 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 88 шт |
| Объем | 0.0068 м3 |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | блок |
| Тип игры | набір деталей |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 426 ₴






