Дерев’яний мобайл «Лелека з дівчинкою» від німецького бренду дитячих іграшок Goki оберігатиме сон малюка та звеселятиме його після пробудження. Мобайл виконаний з сертифікованої деревини та покритий екологічними фарбами, тому аксесуар є безпечним для немовляти. Мобайл «Лелека з дівчинкою» виконаний з монохромних кольорах, тому дитина вже з перших днів життя буде помічати аксесуар та концентрувати на ньому увагу. Довжина розмаху крил лелеки становить 54см. Мобайл приводиться до руху від дотику чи ж легкого вітерця.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.70 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 430 мм |
| Материал | Дерево |
| Назначение | для ліжечка |
| Объем | 0.0076 м3 |
| Особенности | рух |
| Принцип действия | Механический |
| Розміри | 54 см |
| Стать дитини | дівчинка |
| Тип | Мобіль |
| Ширина | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 624 ₴






