Дерев’яний мобайл «Лелека з хлопчиком» від німецького бренду дитячих іграшок Goki оберігатиме сон дитина та звеселятиме її після пробудження. Мобайл виконаний з натуральної деревини та покритий екологічними фарбами, тому аксесуар є безпечним для немовляти. Мобайл «Лелека з хлопчиком» виконаний з монохромних кольорах, тому дитина вже з перших днів життя буде помічати аксесуар. Довжина розмаху крил лелеки становить 54см. Мобайл приводиться до руху від дотику чи ж легкого вітерця.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.70 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 440 мм |
| Материал | Дерево |
| Назначение | для ліжечка |
| Объем | 0.0074 м3 |
| Особенности | рух |
| Принцип действия | Механический |
| Розміри | 54 см |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Мобіль |
| Ширина | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 583 ₴






