Для маленьких дітей від одного року найкраще підходять найпростіші іграшки. Ця каталка німецького виробника іграшок goki виконана в формі конячки з екологічно чистого дерева та прикрашена красивими різнокольоровими візерунками. Батьки можуть не переживати про безпеку - виробник потурбувався і якісно обробив усі деталі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Пользовательские характеристики | |
| Eлементи живлення | відсутні |
| Вес | 0.35 кг |
| Возрастная группа | 1+ |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 60 мм |
| Для кого | для дівчинки |
| Материал | Дерево |
| Объем | 0.0015 м3 |
| Размер | 15 х 15 см |
| Спосіб катання | за мотузочку |
| Тема | Тварини |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴







