Машинка «Автонавантажувач» - це функціональна іграшка, розроблена німецькою компанією Goki. Машинка виконана з натурального дерева, тому вона безпечна для дитини. Така іграшка буде цікава дітлахам від 3-х років. Гра з машинкою «Автонавантажувач» розвиває уяву, творчість, моторику рук та координацію рухів. Дерев’яний автомобіль буде улюбленою іграшкою не один рік. Розмір: 36 х 17.5 х 37 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.05 кг |
| Вид | автонавантажувач |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 380 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 270 мм |
| Объем | 0.0185 м3 |
| Размер | 36 x 17.5 x 39 см |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 769 ₴








