Дерев’яна машинка «Самоскид» - це класична іграшка, яка завжди була і є популярною та затребуваною. Іграшковий «Самоскид» німецького виробника іграшок goki повністю виконаний з дерева, тому він стійкий до пошкоджень. Іграшка адаптована для дітей від трьох років. Іграшковий «Самоскид» розвиває уяву, логіку та креативне мислення. Всі елементи іграшки зроблені з екологічних матеріалів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.90 кг |
| Вид | самоскид |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 270 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 410 мм |
| Объем | 0.0166 м3 |
| Размер | 40 x 14.5 x 24 см |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 733 ₴










