Дерев’яна машинка «Ескаватор» - це функціональна іграшка, яка буде цікава як хлопчикам, так і дівчаткам. «Ескаватор» німецького виробника іграшок goki допоможе дітлахам розвинути уяву, творче мислення, логіку та моторику рук і координацію рухів. Іграшка повністю зроблена з дерев’яних матеріалів, тому є абсолютно безпечною. Дерев’яна машинка «Ескаватор» призначена для дітей від трьох років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goki |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.35 кг |
| Вид | Экскаватор |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Объем | 0.0102 м3 |
| Размер | 28 x 12.5 x 19 см |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | наземний транспорт |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 997 ₴









