Червоний схід сонця над синім морем – це захопливий розвиваючий конструктор для дітей німецького виробника іграшок nic. Набір запакований у поліетиленову плівку і складається з 16 деталей. Вони вироблені із натурального дерева, вкритого матовими нетоксичними фарбами. Деталі конструктора легкі, якісно оброблені, їх приємно тримати в руках. Розміри комплекту: 28х13х7 см.
У наборі:
- 1 червона велика арка
- 1 хвиляста пластина синього кольору
- 14 брусків у жовто-гарячій гамі (промені та ядро сонця)
У наборі:
- 1 червона велика арка
- 1 хвиляста пластина синього кольору
- 14 брусків у жовто-гарячій гамі (промені та ядро сонця)
Уроки будівництва для дітлахів
16 деталей конструктора дозволять скласти червоний схід сонця над морем. Малюкам необхідно буде навчитись розрізняти форми предметів, їх розміри та вагу. Проявивши фантазію, діти можуть побудувати абстракції, або фантазійні конструкції. Конструктор має естетичний вигляд – іграшка стане в майбутньому чудовим аксесуаром у будинку.
Логіка та креативність
Дерев’яний пазл «Схід червоний» - незамінний помічник для дитини у розвитку дрібної моторики, логічного мислення, він допомагає формувати креативність та відчуття балансу предметів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.95 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 16 шт |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Розміри | 28х13х7 см |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 353 ₴







