Кожна дитина мріє збудувати свій власний казковий замок. З німецьким виробником іграшок nic мрії стають реальністю. Конструктор складається із 20 унікальних деталей, надійно запакованих у прозору поліетиленову плівку. Набір вироблений із екологічного і теплого матеріалу – дерева. Деталі набору якісно оброблені, їх приємно тримати в руках. Фарби, якими вкриті елементи, нетоксичні і на водній основі. Вони стійкі та не красять шкіру рук. Розміри набору: 27х18х7 см.
Конструктор складається з:
- 20 деталей фантазійних форм різних кольорів (фіолетового, червоного, помаранчевого, зеленого та жовтого)
Конструктор складається з:
- 20 деталей фантазійних форм різних кольорів (фіолетового, червоного, помаранчевого, зеленого та жовтого)
Уроки будівництва для найменших
Із деталей конструктора можна скласти як замок, так і різноманітні абстракції, а також - використовувати елементи як будівельні блоки для зведення мосту, вежі, тунелю, печери тощо. Творчість без обмежень!
Логіка та креативність
Усі деталі конструктора – унікальні фігури з незвичайними формами. Під час гри малюки вивчатимуть деталі, їх відмінності у розмірі, вазі. Врахувавши ці дані, малюк розвиватиме логічне мислення, під час збирання набору. Конструктор сприяє розвитку дрібної моторики, сприйняттю кольору та креативному мисленню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.25 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 20 шт |
| Объем | 0.0034 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Упаковка | 27х18х7 см |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴












