Казковий дерев’яний замок німецького виробника іграшок nic – кращий помічник дитини у її всебічному розвитку. Конструктор складається із 20 унікальних деталей, надійно запакованих у прозору поліетиленову плівку. Набір виготовлений із натурального дерева – теплого і безпечного матеріалу, деталі якісно оброблені і приємні на дотик. Фарби, якими вкриті елементи, нетоксичні і на водній основі. Вони добре тримаються і не красять шкіру рук. Розміри набору: 27х18х7 см.
Конструктор складається з:
- 20 деталей фантазійних форм різних кольорів (блакитного, червоного, помаранчевого, багряного, сливового, зеленого та жовтого)
Конструктор складається з:
- 20 деталей фантазійних форм різних кольорів (блакитного, червоного, помаранчевого, багряного, сливового, зеленого та жовтого)
Уроки будівництва для дітлахів
Існує безліч варіантів, як можна скласти конструктор: будувати замок у площині або у висоту, вигадувати різноманітні абстракції, використовувати деталі як будівельні блоки для зведення мосту, вежі, тунелю, печери тощо. Повна свобода творчості!
Логіка та креативність
Під час вивчення складових конструктора, дитина знайомиться з незвичайними формами предметів, вивчає їх розмір, вагу. Врахувавши ці дані, малюк розвиватиме логічне мислення, під час збирання набору. Конструктор розвиватиме дрібну моторику, сприйняття кольору та креативне мислення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.25 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 20 шт |
| Объем | 0.0036 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Упаковка | 27х18х7 см |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴












