Дітлахи будуть у захваті від конструктора у вигляді дельфіна, який пливе на морських хвилях. Набір німецького виробника іграшок nic - це пазл, який необхідно скласти в певному порядку за розміром деталей. Конструктор запакований у прозору поліетиленову плівку, під якою складено 9 деталей у насичених блакитно-смарагдових кольорах. Усі деталі вироблені із натуральної деревини, вони якісно оброблені, їх приємно тримати у руках. Фарби, якими вкрите дерево, на водній основі і абсолютно безпечні для дитини. Довжина конструктора – 23 см, глибина – 6 см.
У наборі:
- 1 обрис темно-синього кольору
- 1 обрис блакитний
- 1 обрис світло-блакитний
- 2 суцільні форми дельфіна небесного відтінку
- 1 хвиля кольору смарагда
- 1 хвиля світло-зелена
- 2 хвилі молочного кольору
У наборі:
- 1 обрис темно-синього кольору
- 1 обрис блакитний
- 1 обрис світло-блакитний
- 2 суцільні форми дельфіна небесного відтінку
- 1 хвиля кольору смарагда
- 1 хвиля світло-зелена
- 2 хвилі молочного кольору
Уроки творчості та будівництва:
За допомогою конструктора-дельфіна, діти навчаться розрізняти відтінки, розміри та обриси, після чого зможуть скласти їх у правильній послідовності. Деталі набору можна використовувати у будівництві різноманітних конструкцій або абстракцій. Якщо покласти фігурку дельфіна на папір і обвести її, дитина швидше навчиться малювати тваринку. Коли малюк підросте, таку іграшку можна використати як аксесуар вдома.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 90 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 9 шт |
| Объем | 0.0012 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Розміри | 23 см висота, 6 см - глибина |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴








