З дерев’яним конструктором німецького виробника іграшок nic дитина навчиться правильно розташовувати пташок на весняному дереві. Пазл у вигляді дерева з кольоровими пташками-вкладишами, кожна з яких має певний розмір і унікальні обриси. Весь набір надійно запакований у прозору поліетиленову плівку. Усі 9 деталей вироблені із натурального дерева, вкритого фарбами на водній основі. Матеріали, використані у виробництві, нетоксичні і безпечні для дитини. Висота дерева складає 23 см.
У наборі:
- 1 світло-коричневий стовбур
- 1 світло-зелена крона
- 7 різнокольорових пташечок
У наборі:
- 1 світло-коричневий стовбур
- 1 світло-зелена крона
- 7 різнокольорових пташечок
Уроки будівництва і творчості для дітлахів
Діти навчаться розрізняти кольори, розміри та обриси пташок, після чого навчаться правильно розміщати їх на гілках. Пташки можна складати і між собою як пазл, підбираючи їх за формою. Також дитина може вчитись малювати плашок, обводячи контури фігур на папері. Коли дитина підросте, конструктор можна використати як прикрасу інтер’єра.
Логіка та креативність
Дерев’яний пазл навчить дітей логічно мислити та творчо підходити до використання його складових. Набір розвиватиме дрібну моторику, просторове мислення, сприйняття кольорів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 110 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 9 шт |
| Объем | 0.0046 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Розміри | 23 см висота дерева |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 867 ₴







