Розташуй усіх пташечок на літньому дереві з конструктором німецького виробника іграшок nic! Набір у вигляді дерева з кольоровими пташками-вкладишами, кожна з яких має свій розмір і унікальні обриси. Весь набір надійно запакований у прозору поліетиленову плівку. Усі 9 деталей вироблені із натурального дерева, вкритого фарбами на водній основі. Матеріали, використані у виробництві, нетоксичні і безпечні для дитини. Висота дерева складає 23 см.
У комплекті:
- 1 коричневий стовбур
- 1 зелена крона
- 7 різнокольорових пташечок
У комплекті:
- 1 коричневий стовбур
- 1 зелена крона
- 7 різнокольорових пташечок
Уроки будівництва і творчості для дітлахів
Діти навчаться розрізняти кольори, розміри та обриси пташок, після чого зможуть правильно розмістити їх на гілках. Пташки можна складати і між собою як пазл, підбираючи їх за формою. Також дитина може вчитись малювати плашок, обводячи контури фігур на папері. У майбутньому таку іграшку можна використати як аксесуар вдома.
Логіка та креативність
Дерев’яний пазл навчить дітей логічно мислити та творчо підходити до використання його складових. Також він розвиватиме дрібну моторику, просторове мислення, сприйняття кольорів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 120 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 9 шт |
| Объем | 0.0050 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Розміри | 23 см (висота дерева) |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴






