Побудуй яскравий будинок своєї мрії разом із німецьким виробником іграшок nic. Деталі конструктора складені на дерев’яній дошці, та разом щільно стягнуті прозорою поліетиленовою плівкою. До складу набору входить 29 різнокольорових деталей, вони вироблені із натуральної деревини, вкритої матовими фарбами на водній основі. Кольори вражають: червоні, помаранчеві, жовті, відтінки блакитних та зелених тощо. Деталі конструктора якісно оброблені, вони не ковзають в руці. Розміри упаковки: 27х18,5х5 см.
Конструктор складається з фігур:
- 4 трикутної форми
- 18 прямокутної форми
- 7 квадратної форми
- 1 дерев’яна дошка-основа з бортиками
Конструктор складається з фігур:
- 4 трикутної форми
- 18 прямокутної форми
- 7 квадратної форми
- 1 дерев’яна дошка-основа з бортиками
Уроки будівництва і творчості для дітлахів:
Завдання набору – скласти дерев’яні фігурки у межах площини так, щоб утворився малюнок будинка або ж абстракція – все залежить від фантазії. Також фігурки комплекту можна використовувати і у вільній зоні та будувати різноманітні архітектурні конструкції – жодних меж!
Логіка та креативність
Завдяки безпечному дерев’яному конструктору німецького виробника іграшок nic дитина розвиватиме логічне мислення, фантазію, дрібну моторику, сприйняття кольорів та відкриє талант до мистецтва.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.05 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 29 шт |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Упаковка | 27х18.5х5 см |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴








