Різнокольорова яскрава зірка оживає завдяки дерев’яному набору німецького виробника іграшок nic. Комплект конструктора щільно стягнутий прозорою поліетиленовою плівкою. До його складу входить 18 деталей та кругла основа натурального кольору. Усі елементи вироблені із екологічного дерева та вкриті яскравими матовими фарбами на водній основі, які підкреслюють структуру дерева та мають бархатний ефект. Різноманіття кольорів обов’язково сподобається дитині: блакитні, зелені, фіолетові, червоні та відтінки помаранчевих – справжній калейдоскоп у руках! Деталі конструктора якісно оброблені, вони не ковзають в руці і до них приємно торкатись.
У наборі 19 деталей:
- 2 блакитні
- 2 фіолетові
- 2 світло-зелені
- 4 у жовто-гарячих відтінках
- 2 червоні
- 6 натурального кольору
- 1 кругла основа натурального кольору
У наборі 19 деталей:
- 2 блакитні
- 2 фіолетові
- 2 світло-зелені
- 4 у жовто-гарячих відтінках
- 2 червоні
- 6 натурального кольору
- 1 кругла основа натурального кольору
Уроки творчості для дітлахів:
Завдання конструктора - скласти дерев’яні частини у межах кола так, щоб утворився малюнок зірки, квітки або ж будь-якої абстракції – все залежить від дитячої фантазії. Конструктор не обов’язково складати у межах основи – малюк може збудувати різноманітні фантазійні конструкції і у вільній зоні, поєднуючи з іншими деталями свого улюбленого конструктора.
Логіка та креативність
Дерев’яний конструктор «Зірка» зацікавить дитину своїми насиченими кольорами, приємними на дотик деталями, а також допоможе розвити творчі навички, логіку, моторику та сприйняття кольорів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 18 шт |
| Объем | 0.0007 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴






