Дерев’яний конструктор німецького виробника іграшок nic складається із 17 великих брусків фантазійних форм. Натуральна деревина – кращий матеріал для дитячих іграшок, оскільки він зберігає в собі тепло та енергію природи. Набір складений у сітку молочного кольору, яка надійно зав’язується. Батьки можуть бути спокійні за безпеку дітей, адже дерев’яні елементи дуже добре оброблені, до них приємно торкатись. Хоча деталі конструктора масивні, вони легкі і приємно пахнуть деревом.
У комплекті:
- 17 дерев’яних брусків натурального кольору
- текстильна сітка на зав’язках
У комплекті:
- 17 дерев’яних брусків натурального кольору
- текстильна сітка на зав’язках
Уроки творчості та будівництва для дітлахів
Дерев’яний набір можна використовувати у якості будівельних блоків для різноманітних конструкцій. Також дитина може зібрати дерев’яну мозаїку із фантазійних брусків. Текстильну сітку можна використовувати для зберігання іграшок або ж для зручності, коли необхідно взяти конструктор з собою на прогулянку.
Логіка та креативність
Під час гри з цим конструктором малюк познайомиться з незвичайними формами деталей. Проявивши кмітливість, він засвоїть способи поєднання елементів. Правильно склавши всі деталі, у дитини розвиватиметься логічне і творче мислення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.90 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1 |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 170 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 17 шт |
| Комплектация | текстильна сітка |
| Объем | 0.0058 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 883 ₴







