Різноманітний світ кольорів та форм втілений у дерев’яному наборі із великих дерев’яних брусків німецького виробника іграшок nic. Усі 17 деталей зав’язані у текстильну сітку, яку можна використовувати для зручного зберігання конструктора або інших іграшок. Матеріал, з якого вироблений набір – натуральне дерево, вкрите матовими фарбами на водній основі. Фарби чудово підкреслюють малюнок дерева на сторонах брусків. Деталі великі, але легкі, вони приємні на дотик і якісно оброблені.
У наборі:
- 17 брусків різних форм та кольорів (червоного, жовтого, синього, помаранчевого та зеленого)
- текстильна сітка молочного кольору на зав’язках
У наборі:
- 17 брусків різних форм та кольорів (червоного, жовтого, синього, помаранчевого та зеленого)
- текстильна сітка молочного кольору на зав’язках
Уроки будівництва і творчості для малюків
Кожна деталь конструктора має унікальну форму. Це фантазійні форми з різноманітними обрисами. Такий набір особливо буде стимулювати творчі навички дитини та спонукатиме її проявити кмітливість під час будівництва картин-абстракцій. Також деталі конструктора можна використовувати для будівництва веж, мостів, тощо.
Логіка та креативність
Дерев’яний конструктор навчить дітлахів логічно мислити та суміщати опуклі сторони одних фігур з увігнутими сторонами – інших. Набір розвиватиме креативність, дрібну моторику, відчуття форм, розпізнавання кольорів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.65 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Высота | 240 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 160 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 17 шт |
| Комплектация | текстильна сітка |
| Объем | 0.0061 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 883 ₴






