Поринь у дитячий світ автоперегонів разом із дерев’яним конструктором німецького виробника іграшок nic. У надійній фірмовій коробці дитина знайде набір із 23 деталей та колісної бази для будівництва різних моделей авто. Усі деталі вироблені із натурального дерева, половина з них – вкрита фарбами на водній основі синіх, червоних та жовтих кольорів. Колеса автомобіля вільно та легко обертаються.
У наборі 24 деталі:
- 1 база блакитного кольору з червоними рухомими колесами
- 1 жовта деталь, що виконує роль пілота
- 22 деталі для модифікацій автомобіля
У наборі 24 деталі:
- 1 база блакитного кольору з червоними рухомими колесами
- 1 жовта деталь, що виконує роль пілота
- 22 деталі для модифікацій автомобіля
Уроки автобудівництва та креативності
Завдяки цьому набору дитина побудує безліч варіантів машин – від гоночної до вантажного автомобіля. Проявивши фантазію, дитина навіть може створити модель автомобіля майбутнього.
Логіка та моторика
Дерев’яний конструктор містить безліч деталей, які розвиватимуть дрібну моторику та сприйняття кольорів. Різноманітні варіанти будування автомобілей розвиватимуть логічне мислення, увагу, координацію рухів, фантазію та посидючість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.65 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 23 шт +1 база-колеса |
| Объем | 0.0019 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Серія конструктора | cubio |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип игры | головоломка |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 134 ₴









