Колорит Провансу втілений у розвиваючому наборі німецького виробника іграшок nic. У комплекті блоків переважають фіолетові та бузкові барви, що нагадують лаванду – символ Провансу. Це розширений набір, до якого входить 53 деталі, що разом із дерев’яною основою надійно запаковані у прозору плівку. Розміри упаковки - 35х26,5х5 см. «Прованс» підходить дітям від 1 року.
У наборі:
- 53 яскраві геометричні фігури
- 1 основа із дерева натурального кольору
У наборі:
- 53 яскраві геометричні фігури
- 1 основа із дерева натурального кольору
Уроки геометрії та будівництва для найменших:
Серед геометричних фігур конструктора дитина знайде елементи таких форм: прямокутної, квадратної, трикутної, а також циліндри. Завдяки їм дітлахи будуватимуть вежі, будинки, палаци тощо. Вони навчаться розрізняти форми, їх вагу та розміри. А під час будівництва навчаться відчувати рівновагу деталей.
Логіка і креативність
Всебічний розвиток дітей не обійдеться без кольорового дерев’яного конструктора. Логічне та стратегічне мислення, фантазія і уява – далеко не всі навички, які розвиватиме конструктор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.95 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1 |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 270 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 53 шт |
| Объем | 0.0047 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Упаковка | 35х26.5х5 см |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴











