Кольорова гама Провансу втілена в дерев’яний конструктор німецького виробника іграшок nic. У наборі домінують фіолетові та бузкові кольори, що нагадують лавандові поля. 27 деталей конструктора складені у дерев’яну дошку з бортиками, а весь комплект запакований у прозору плівку. Розміри упаковки - 26,5х18,5х5 см. «Прованс» підходить дітям від 1 року.
У комплекті:
- 27 кольорових геометричних фігур
- основа із дерева натурального кольору
У комплекті:
- 27 кольорових геометричних фігур
- основа із дерева натурального кольору
Уроки геометрії та будівництва для дітлахів:
Серед геометричних фігур конструктора дитина знайде елементи таких форм: прямокутної, квадратної, трикутної, а також циліндри. Завдяки їм малюки будуватимуть конструкції, мости, вежу. Вони навчаться розрізняти форми, вагу деталей.
Логіка і креативність
Привабливий кольоровий конструктор – це провідник на шляху до всебічного розвитку, у тому числі: логічного, творчого, стратегічного та просторового мислення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.00 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1 |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 27 шт |
| Объем | 0.0026 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Упаковка | 26.5х18.5х5 см |
| Цвет | Мікс |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 288 ₴










