Різнокольорова яскрава церква оживає разом із дерев’яним конструктором німецького виробника іграшок nic. Комплект конструктора щільно стягнутий прозорою поліетиленовою плівкою. До його складу входить 29 деталей приємних яскравих кольорів та дошка-основа натурального кольору. Усі елементи вироблені із натуральної деревини та вкриті матовими фарбами на водній основі, які чудово підкреслюють структуру дерева. Кольори вражають: червоні, помаранчеві, жовті, відтінки блакитних та зелених тощо. Деталі конструктора якісно оброблені, вони не ковзають в руці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.00 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 29 шт |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Упаковка | 27x19x5 см |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴







