Геометричні барви з’являються у дитячому світі фантазії разом із німецьким виробником іграшок nic! Дерев’яний конструктор зібраний на дерев’яній дошці-основі, які разом надійно стягнуті прозорою поліетиленовою плівкою. Усі деталі конструктора виконані із натурального дерева, яке вкрито тонким шаром матової фарби, що чудово підкреслює малюнок дерева. Фарби абсолютно безпечні та нетоксичні. Конструктор має компактний розмір – 14,5х14,5х5 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 12 шт |
| Объем | 0.0010 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Розміри | 14.5x14.5x5 см |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 518 ₴












