Кольорові ролики розширятимуть межі дитячої уяви завдяки німецькому виробнику іграшок nic! Дерев’яні циліндри зібрані на дерев’яній дошці-основі, які разом міцно стягнуті прозорою поліетиленовою плівкою. Усі деталі конструктора вироблені із натурального дерева. Кожен циліндр різного кольору, при цьому фарби, що тут використані – на водній основі і безпечні для дітей. Висота кожного циліндра – 4 см. Комплект має компактний розмір – 14,5х14,5х5 см, тому його можна взяти з собою будь-куди.
У наборі:
- 9 різнокольорових циліндрів
- 1 дошка-основа натурального кольору
У наборі:
- 9 різнокольорових циліндрів
- 1 дошка-основа натурального кольору
Уроки будівництва та фізики для дітлахів:
Забавна циліндрична форма деталей спонукатиме дітей будувати високі вежі. При цьому вони будуть засвоювати основи фізики, розуміти відчуття балансу. Також гральні ролики можна спускати із різноманітних поверхонь під нахилом, спостерігаючи за довжиною шляху циліндра. У майбутньому дітей можна навчати сигналам світлофора.
Логіка і креативність
Різнокольорові ролики дадуть найменшим можливість розвивати логіку і уяву, а також сприятимуть розвиткові стратегічного та просторового мислення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 150 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 9 шт |
| Объем | 0.0011 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Розміри | 14,5х14.5х5 см |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | будівництво |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 518 ₴









