Збери свою живописну картину та вирушай на прогулянку разом із німецьким виробником іграшок nic! Розвиваючий дерев’яний конструктор у візочку запакований у картонну упаковку. Деталі конструктора вироблені із натурального дерева, вони вкриті матовими яскравими фарбами на водній основі. Комплект абсолютно безпечний, адже фарби нетоксичні, а деталі оброблені дуже якісно. Візочок оснащений зручними ручками для переносу іграшок, а також – текстильною червоною мотузкою, довжиною 65 см. Розміри набору: 28х19,5х10 см. Конструктор не містить дрібні деталі, тож він підходить для дітей від 1 року.
У коробці:
- 1 візочок на рухомих колесах
- 17 фігур фантазійних форм
Кольори фігурок вражають: жовті, помаранчеві, зелені, червоні, сині та фіолетові.
У коробці:
- 1 візочок на рухомих колесах
- 17 фігур фантазійних форм
Кольори фігурок вражають: жовті, помаранчеві, зелені, червоні, сині та фіолетові.
Уроки будівництва та фізики для малюків
Кольоровий конструктор з геометричних фігур розвиватиме відчуття форм, розмірів та ваги деталей. Дерев’яний візочок досить зручний, його можна брати з собою на прогулянку. Він може бути використаний як:
- поле для складання фігур
- місце зберігання конструктора
- елемент сюжетно-рольових ігор
Логіка та креативність
Експерименти з дерев’яним конструктором у візочку на колесах допоможуть дитині розвити логічне, творче та просторове мислення, навчить концентрувати увагу та сформує позитивний погляд на світ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.45 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1 |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 300 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 17 шт |
| Комплектация | упаковка |
| Объем | 0.0105 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Упаковка | 28х19.5х10 см |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴










