Різнокольорова яскрава квітка оживає разом із дерев’яним конструктором німецького виробника іграшок nic. Комплект конструктора щільно стягнутий прозорою поліетиленовою плівкою. До його складу входить 18 деталей яскравих кольорів та кругла основа натурального кольору. Усі елементи вироблені із натурального дерева та вкриті матовими фарбами на водній основі, які підкреслюють структуру дерева та мають бархатний ефект. Різноманіття кольорів обов’язково сподобається дитині: блакитні, зелені та відтінки помаранчевих – справжнє літо у руках! Деталі конструктора якісно оброблені, вони не ковзають в руці.
У комплекті елементи таких кольорів:
- 6 блакитних
- 3 світло-зелених
- 3 жовто-гарячих
- 6 світло-помаранчевих
У комплекті елементи таких кольорів:
- 6 блакитних
- 3 світло-зелених
- 3 жовто-гарячих
- 6 світло-помаранчевих
Уроки творчості для дітлахів:
Мета конструктора - скласти дерев’яні частини у межах кола так, щоб утворився малюнок квітки або ж будь-яка абстракція – все залежить від дитячої фантазії. Конструктор не обов’язково складати у межах основи – малюк може збудувати різноманітні фантазійні конструкції і у вільній зоні – творчість без обмежень!
Логіка та креативність
Дерев’яний конструктор «Квітка» допоможе дитині у будь який момент відчути сонячний настрій, а також розвити творчі навички, логіку, моторику та сприйняття кольорів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 18 шт |
| Объем | 0.0006 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴










