Різнокольорові абстракції оживають разом із дерев’яним конструктором німецького виробника іграшок nic! Набір конструктора надійно стягнутий прозорою поліетиленовою плівкою. До його складу входить 20 кольорових елементів на дерев’яній основі. Натуральна деревина вкрита яскравими матовими фарбами на водній основі, які абсолютно безпечні для дитини. Завдяки такій фарбі, деталі не ковзають у руці та дуже приємні на дотик. Розмір упаковки – 26,5х18,5х4,5 см.
У комплекті фігури таких форм:
- 2 кубічної
- 8 прямокутної
- 4 трикутної
- 3 арочної
- 3 у формі півкола
- 1 дошка-основа
У комплекті фігури таких форм:
- 2 кубічної
- 8 прямокутної
- 4 трикутної
- 3 арочної
- 3 у формі півкола
- 1 дошка-основа
Уроки будівництва та фізики для дітей
Коли діти збирають дерев'яний конструктор, вони досліджують форму і розмір предметів, усвідомлюють різні фізичні явища (рухливість і рівновагу), у них розвивається просторове мислення. За допомогою такого конструктора, дитина може побудувати різноманітні абстракції або геометричні картини у межах дерев’яної основи.
Логіка та креативність
Дерев’яний конструктор «Тоскана маленький» надзвичайно корисна іграшка. Коли дітлахи власноруч збирають конструктор, у них розвивається логіка та творчі здібності. Важливо те, що у дитини з’явиться «радість досягнень», чого не буває під час гри з готовими іграшками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.00 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 20 шт |
| Объем | 0.0026 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Упаковка | 26.5х18.5х4.5 см |
| Ширина | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 183 ₴








