Початковий набір кулькової дороги німецького виробника іграшок nic – це універсальна іграшка для всебічного розвитку дітлахів від 2-х років. Конструктор упакований у надійну фірмову коробку і складається із 14 дерев’яних деталей. Елементи набору вироблені із натуральних матеріалів, вони приємні на дотик, оскільки якісно оброблені. Фарби, якими вкриті дерев’яні елементи, нетоксичні та безпечні для дітей. Набір сумісний із іншими комплектами серії ""Cubio Кулькова дорога".
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.05 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 14 шт |
| Комплектация | упаковка |
| Объем | 0.0029 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Серія конструктора | Кулькова дорога |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴







