Казка оживає завдяки розвиваючому дерев’яному конструктору «Перевага» німецького виробника іграшок nic. Конструктор упакований у яскраву прямокутну коробку. Він повністю вироблений із натурального дерева, його елементи якісно оброблені, їх приємно тримати в руках. Дерево вкрито яскравими фарбами на водній основі, тож конструктор абсолютно безпечний для дітлахів. Набір сумісний із іншими комплектами серії "Cubio Кулькова дорога".
У наборі 10 елементів:
- 1 зелена куля
- 1 міст з жолобом
- 2 частини для будування балансуючої дороги
- 6 різнокольорових підпірок
У наборі 10 елементів:
- 1 зелена куля
- 1 міст з жолобом
- 2 частини для будування балансуючої дороги
- 6 різнокольорових підпірок
Уроки механіки та фізики для найменших
Цей конструктор можна використовувати як самостійно, так і зробити частиною великої кулькової дороги. Завдяки балансуючим деталям дороги та мосту з жолобом, дитина навчиться основам фізики.
Логіка та креативність
Будівництво дерев’яних доріг відкривають безмежні шляхи до розвитку творчості дитини. З цим конструктором дітлахи розвиватимуть свою логіку та дрібну моторику."
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 2.5 |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 110 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 9 шт (10шт включая мост) |
| Объем | 0.0017 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Серія конструктора | Кулькова дорога |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴








