Безмежний світ кольорів та геометричних форм втілений у дерев’яному наборі конструктора німецького виробника іграшок nic. Усі 27 деталей зав’язані у текстильну сітку, яку можна використовувати для зручного зберігання набору або інших іграшок. Матеріал, з якого вироблений комплект – натуральне дерево, вкрите матовими фарбами на водній основі. Фарби чудово підкреслюють малюнок дерева на сторонах брусків. Деталі невеликі, легкі, вони приємні на дотик і якісно оброблені.
У комплекті:
- 27 об’ємних фігур різних кольорів (червоного, жовтого, блакитного, помаранчевого, зеленого та рожевого)
- текстильна сітка на зав’язках
У комплекті:
- 27 об’ємних фігур різних кольорів (червоного, жовтого, блакитного, помаранчевого, зеленого та рожевого)
- текстильна сітка на зав’язках
Уроки будівництва і геометрії для малюків
Кожна деталь конструктора – об’ємна геометрична фігура. Такий набір дозволить вивчити назви головних форм, а також буде стимулювати творчі навички дитини, спонукатиме її проявити кмітливість під час будівництва конструкцій (веж, мостів, будинків, палаців тощо).
Логіка та креативність
Дерев’яний конструктор навчить дітлахів логічно мислити та відчувати баланс предметів. Набір розвиватиме дрібну моторику, креативність, відчуття форм та ваги, розпізнавання кольорів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.85 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 120 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 27 шт |
| Комплектация | текстильна сітка |
| Объем | 0.0039 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | будівництво |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴








