Чудова пірамідка-кораблик, яку можна скласти самостійно з маленьких деталей-рибок! Відмінно розвиває дрібну моторику, деталі шалено приємні на дотик. В комплекті 10 деталей, рекомендований вік 2+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nic |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | конструктор дерев'яний |
| Возрастная группа | від 1 |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 60 мм |
| З'єднання деталей | відсутнє |
| Количество деталей | 10 шт |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Особенности | Made in Germany |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | головоломка |
| Упаковка | 17x10x21 см |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 126 ₴








